Senior B2B közösségi média menedzser (fizetett és organikus)

weboldal NextBestAction.ai

Dinamikus Senior B2B közösségi médiamenedzsert keresünk, aki átveszi a közösségi médiában való jelenlétünket, nagy hangsúlyt fektetve a fizetett és az organikus stratégiákra egyaránt. Ez a szerepkör ideális egy önindítónak, aki nem csak a stratégiai tervezésben, hanem a kampányok végrehajtásában is gyakorlatias. Ön kulcsfontosságú lesz márkánk láthatóságának, elkötelezettségének és leadek generálásának növelésében az összes releváns közösségi média platformon a B2B közönség számára. A kreativitás, a stratégiai betekintés és az analitikai készség az Ön eszközei lesznek a közösségi médiában való hatékony navigáláshoz, gyakran külső szabadúszókkal együttműködve, hogy kiegészítsék erőfeszítéseit.

Feladatok:

  • Készítsen és valósítson meg egy részletes B2B közösségi média stratégiát, amely támogatja a vállalat céljait, egyensúlyban tartja az organikus elérést és a fizetett hirdetéseket, hogy maximalizálja az elköteleződést és a leadek generálását.
  • Közvetlenül létrehozhat, gondozhat és kezelhet minden közzétett tartalmat (képek, videók, írott) a közösségi platformokon, biztosítva, hogy az összhangban legyen márkánk hangjával és üzleti céljaival.
  • Kezelje a teljes körű közösségimédia-kampányokat a koncepcióalkotástól az elemzésig, a teljesítményoptimalizálásig és a költségvetési korlátokhoz való igazodásig.
  • Elemezze a kampányok eredményeit és a közösségi média teljesítménymutatóit, hogy útmutatást adjon a jövőbeli stratégiákhoz, és hozzon adatvezérelt döntéseket az elkötelezettség és a megtérülés fokozása érdekében.
  • Tartsa lépést a közösségi média trendjeivel, a platformfrissítésekkel és a B2B marketing bevált gyakorlataival a stratégiák és taktikák megfelelő adaptálásához.
  • Hatékonyan kezelheti a közösségi média költségvetését, biztosítva az erőforrások optimális elosztását a fizetett kampányok és az organikus növekedési erőfeszítések között.
  • Együttműködjön külső szabadúszókkal és tartalomkészítőkkel, hogy konzisztens és jó minőségű tartalomfolyamot biztosítson a kampány céljainak megfelelően.
  • Önállóan reklámozza céges rendezvényeit, webináriumait és egyéb kezdeményezéseit a közösségi platformokon, növelve ezzel a tudatosságot és a részvételt.
  • Kapcsolatba léphet a követőkkel, időben válaszolhat a kérdésekre, és figyelemmel kísérheti az ügyfelek véleményét a pozitív közösség kialakítása és az ügyfélszolgálati kezdeményezések támogatása érdekében.

Követelmények:

  • Marketing, Kommunikáció, Üzleti adminisztráció vagy hasonló területen szerzett alapképzés, kiemelten előnyben részesítve azokat a jelölteket, akik további digitális marketing vagy közösségi média menedzsment bizonyítvánnyal rendelkeznek.
  • Legalább 5 év gyakorlati tapasztalat közösségi média menedzsmentben, különösen B2B kontextusban, amely sikeres múltra tekint vissza az organikus és a fizetett közösségi média kampányok lebonyolításában.
  • A B2B közönségre szabott közösségi médiaplatformok (különösen a LinkedIn, a Twitter és a Facebook) használatában való jártasság, az egyes platformok legjobb gyakorlatainak alapos ismerete.
  • Erős tartalomkészítő készség, amely képes lebilincselő és tetszetős tartalom előállítására a szakmai közönség számára.
  • Kivételes analitikai képességek a közösségi média mutatóinak, a Google Analytics-nek és a kampányteljesítmény-adatoknak a értelmezéséhez a stratégiai korrekciókhoz.
  • Kiváló szervezőkészség, több projekt egyidejű menedzselésére, határidők betartására és önálló munkavégzésre.
  • Ismerje meg a közösségi médiát és a grafikai tervezési eszközöket (pl. Canva, Adobe Creative Suite) hatásos marketinganyagok létrehozásához.
  • Hatékony kommunikációs készségek mind a belső koordinációhoz, mind az online közösséggel és külső partnerekkel való kapcsolattartáshoz.

Jelentkezni erre a munkára e-mailben küldje el adatait a következő címre: joost@nextbestaction.ai