Microsoft Power Apps tanácsadó

weboldal NextBestAction.ai

Microsoft Power Apps tanácsadóként a Microsoft Power Apps használatával megoldások fejlesztésére és megvalósítására szakosodik majd, hogy megfeleljen az ügyfelek üzleti igényeinek. Az Ön szerepköre magában foglalja az ügyfelek igényeinek megértését, egyedi alkalmazások tervezését és a meglévő rendszerekkel való zökkenőmentes integráció biztosítását. A Microsoft Power Apps területén szerzett szakértelmét felhasználóbarát, hatékony és méretezhető alkalmazások létrehozására fogja használni, amelyek javítják az üzleti folyamatokat és elősegítik a digitális átalakulást.

Feladatok:

  • Közvetlenül együttműködjön az ügyfelekkel, hogy azonosítsa és megértse üzleti követelményeiket és kihívásaikat.
  • Egyéni alkalmazásokat tervezhet és fejleszthet a Microsoft Power Apps segítségével, biztosítva, hogy megfeleljenek az ügyfélspecifikációknak és az üzleti igényeknek.
  • Szakértelem biztosítása a Power Apps más Microsoft-szolgáltatásokkal és külső rendszerekkel való integrációjában átfogó megoldások létrehozása érdekében.
  • Végezzen tesztelést és minőségbiztosítást az alkalmazások megbízhatóságának és teljesítményének biztosítása érdekében.
  • Képzést és támogatást nyújt a felhasználóknak a kifejlesztett Power Apps megoldásokkal kapcsolatban.
  • Legyen naprakész a Microsoft Power Apps és más releváns Microsoft-technológiák legújabb funkcióival és frissítéseivel, hogy folyamatosan javítsa az ügyfeleknek kínált megoldásokat.

Követelmények:

  • Alapképzés számítástechnika, információtechnológia vagy kapcsolódó területen.
  • Bizonyított tapasztalat Microsoft Power Apps használatával történő alkalmazások fejlesztésében.
  • A Microsoft 365 ökoszisztémájának alapos ismerete és a Power Apps integrációs képességei.
  • Jártasság az adatmodellezésben, -elemzésben és a Microsoft Dataverse-ben.
  • Kiváló problémamegoldó készség és képesség kreatív megoldások tervezésére az üzleti igények kielégítésére.
  • Jó projektvezetési és kommunikációs készség, csapatban való hatékony munkavégzés képessége.
  • Az automatizált munkafolyamatok létrehozásához szükséges Power Automate ismerete előnyt jelent.

Jelentkezni erre a munkára e-mailben küldje el adatait a következő címre: joost@nextbestaction.ai