Konzultant Microsoft Power Apps

webová stránka NextBestAction.ai

Jako konzultant Microsoft Power Apps se budete specializovat na vývoj a implementaci řešení využívajících Microsoft Power Apps k řešení obchodních potřeb klientů. Vaše role zahrnuje pochopení požadavků klientů, navrhování vlastních aplikací a zajištění bezproblémové integrace s jejich stávajícími systémy. Své odborné znalosti v Microsoft Power Apps využijete k vytváření uživatelsky přívětivých, efektivních a škálovatelných aplikací, které zlepšují obchodní procesy a podporují digitální transformaci.

Náplň práce:

  • Pracujte přímo s klienty, abyste identifikovali a pochopili jejich obchodní požadavky a výzvy.
  • Navrhujte a vyvíjejte vlastní aplikace pomocí Microsoft Power Apps, abyste zajistili, že splňují specifikace klientů a obchodní potřeby.
  • Poskytněte odborné znalosti v oblasti integrace Power Apps s dalšími službami společnosti Microsoft a externími systémy za účelem vytváření komplexních řešení.
  • Provádějte testování a zajišťování kvality, abyste zajistili spolehlivost a výkon aplikací.
  • Poskytněte uživatelům školení a podporu ohledně vyvinutých řešení Power Apps.
  • Zůstaňte informováni o nejnovějších funkcích a aktualizacích v Microsoft Power Apps a dalších relevantních technologiích společnosti Microsoft, abyste mohli neustále vylepšovat řešení nabízená klientům.

požadavky:

  • Bakalářský titul v oboru informatiky, informačních technologií nebo příbuzného oboru.
  • Prokázané zkušenosti s vývojem aplikací pomocí Microsoft Power Apps.
  • Silné porozumění ekosystému Microsoft 365 a možnostem integrace s Power Apps.
  • Znalost datového modelování, analýzy a Microsoft Dataverse.
  • Vynikající dovednosti při řešení problémů a schopnost navrhovat kreativní řešení, která splňují obchodní potřeby.
  • Dobré projektové a komunikační dovednosti, se schopností efektivně pracovat v týmovém prostředí.
  • Výhodou je znalost Power Automate pro vytváření automatizovaných pracovních postupů.

Ucházet se o tuto práci pošlete e-mail na vaše údaje joost@nextbestaction.ai